Короткі деталі
| тип: |
Офісні меблі, офісні меблі |
Конкретне використання: |
Офісне крісло, офісне крісло |
Загальне використання: |
Комерційні меблі, Комерційні меблі |
| матеріал: |
Тканина, синтетична шкіра |
Складений: |
немає |
стиль: |
Підйомне крісло, сітчасте крісло, поворотне крісло |
| розмір: |
67*53*115---121см |
Місце походження: |
Чжецзян, Китай (материк) |
Торгова марка: |
Гайо |
| Номер моделі: |
Y-1719 |
колір: |
Додатково |
Мале замовлення: |
Прийнятно |
| база: |
Нейлонова основа |
Підлокітник: |
ПП підлокітник |
OEM: |
Прийнятно |
| Пилозахисний чохол: |
пп |
Упаковка та доставка
| Деталі упаковки: | Стандартна експортна коробка, одна штука на коробку |
| Деталі доставки: | 25-30 днів після отримання депозиту |
Офісне крісло Y-1719 Pretty Fabric/ Комп’ютерне крісло/Секретарське крісло
| Компанія | Anji Guyou Furniture Co., LTD |
| Модель | Y-1719 |
| матеріал | Спинка сітка, сидіння звичайна сітка |
| опис | Комп'ютерне крісло |
| Підлокітник | без |
| Механізм | Похилий механізм |
| Газліфт | 100 мм |
| Пилозахисний чохол | Пластик, чорний колір, 3 шари |
| База | 270 нейлонова основа |
| Касторове | Нейлонове колесо |
| Ширина сидіння | 48 см |
| глибина сидіння | 43 см |
| висота сидіння | 45-53 см |
| ширина спинки |
46 см |
| висота спинки | 94--104 см |
| Розмір коробки | 66*33*57, картон експортний коричневий |
| Завантаження QTY/20' контейнер | 252шт |
| Завантаження QTY/40' контейнер | 504 шт |
| Завантаження QTY/40'HQ | 592шт |
| MOQ | 100шт |
| Оплата | T/T (30% депозит, залишок проти копії B/L) |
| Час доставки | 30 днів після отримання депозиту |
| Порт завантаження | Шанхай або Нінбо, Китай |












Популярні Мітки: y-1719 красиве офісне крісло/комп’ютерне крісло/секретарське крісло, Китай y-1719 гарне офісне крісло/комп’ютерне крісло/секретарське крісло виробники, постачальники, фабрика














