Короткі деталі
Тип: Офісні меблі
Конкретне використання: офісне крісло
Загальне використання: комерційні меблі
Матеріал: синтетична шкіра
Складений: Ні
Стиль: керівне крісло, крісло-ліфт, крісло-оберт
Розмір: 65*70*106-116см
Місце походження: Чжецзян, Китай (материк)
Торгова марка: Guyou або OEM
Номер моделі: GY-1763
MOQ: зразок: 1 шт.; слід замовлення: 20 шт.; офіційне замовлення: 50 шт
Упаковка: 1 шт
OEM/ODM: прийнятно
Гарантія: відремонтуйте деталь безкоштовно протягом 24 місяців
Колір: необов'язковий
Підлокітник: хромований підлокітник
Механізм: блокування-механізм нахилу
Газліфт: 100 мм газліфт класу 2
Основа: хромована основа
Колінчасте колесо: нейлонове колесо
Упаковка та доставка
| Деталі упаковки: | стандартна експортна коробка, одна штука на коробку |
|---|---|
| Деталі доставки: | 25-30 днів після отримання депозиту |
Y-1763 Розкішне офісне крісло з підйомною шкірою

| Компанія | Anji Guyou Furniture Co., LTD |
| Модель | Y-1763 |
| матеріал | спинка PU, сидіння звичайне PU |
| опис | виконавче крісло |
| Підлокітник | посадка підлокітника |
| Механізм | перекидний механізм |
| Газліфт | 100 мм |
| Пилозахисний чохол | пластик, чорний колір, 3 шари |
| База | Основа зі сталі 350 |
| Касторове | нейлонове колесо |
| Ширина сидіння | 45 см |
| глибина сидіння | 48 см |
| висота сидіння | 42-52 см |
| ширина спинки |
44 см |
| висота спинки | 106--116 см |
| Розмір коробки | 112 см * 63 см * 62 см на 2 коробки. , коричневий експортний картон |
| Завантаження QTY/20' контейнер | 200шт |
| Завантаження QTY/40' контейнер | 400шт |
| Завантаження QTY/40'HQ | 495шт |
| MOQ | 50шт |
| Оплата | T/T (30% депозит, залишок проти копії B/L) |
| Час доставки | 30 днів після отримання депозиту |
| Порт завантаження | Шанхай або Нінбо, Китай |







Популярні Мітки: y-1763 розкішне офісне крісло з підйомною шкірою, Китай y-1763 розкішне офісне крісло з підйомною шкірою, виробники, постачальники, фабрика














