Короткі деталі
| тип: |
Офісні меблі, офісні меблі |
Конкретне використання: |
Офісне крісло, офісне крісло |
Загальне використання: |
Комерційні меблі, Комерційні меблі |
| матеріал: |
Синтетична шкіра, шкіра PU |
Складений: |
немає |
стиль: |
Керівницьке крісло, підйомне крісло, поворотне крісло |
| розмір: |
65*75*113---121см |
Місце походження: |
Чжецзян, Китай (материк) |
Торгова марка: |
Guyou або OEM |
| Номер моделі: |
Y-2768 |
колір: |
Додатково |
Газліфт: |
Газліфт 2 класу 80 мм |
| база: |
Малярна нейлонова основа |
Кастор: |
Нейлонове колесо |
Підлокітник: |
Фарбування м'якого підлокітника |
| Механізм: |
Блокування-механізму нахилу |
Упаковка та доставка
| Деталі упаковки: | Стандартна коробка для експорту, одна штука в коробці |
| Деталі доставки: | 2--4 тижні після отримання депозиту |
Офісне крісло Y-2768 Fancy Style, поворотне та підйомне для роботи
| Компанія | Anji Guyou Furniture Co., LTD |
| Модель | Y-2768 |
| матеріал | Спереду ПУ, задня та бокова ПВХ |
| опис | Біле офісне крісло з високою спинкою |
| Механізм | Механізм нахилу, вгору і вниз + функція нахилу |
| Підлокітник | пп підлокітник |
| Газліфт | Чорне фарбування 80 мм, сертифікат TUV, механізм 3-го рівня |
| Пилозахисний чохол | 3 шари .пластик |
| База | 350 мм, нейлон з запіканням, тест BIFMA, підшипник 800 кг |
| Касторове | нейлон |
| Ширина сидіння | 54,5 см |
| глибина сидіння | 52,5 см |
| висота сидіння | 44,5-52,5 см |
| ширина спинки | 55 см |
| висота спинки |
78 см |
| NW./GW. | 19 кг/20,5 кг |
| Розмір коробки | 78*33*64 см |
| Упаковка | 1pc/ctn, коричнева коробка |
| Завантаження QTY | 400шт/40HQ |
| MOQ | 80 шт |
| Оплата | T/T (30% депозит, залишок проти копії B/L) |
| Час доставки | 30 днів після отримання депозиту |
| Порт завантаження | Шанхай або Нінбо, Китай |








Популярні Мітки: y-2768 модний поворотний і підйомний офісний стілець для роботи, Китай y-2768 модний стиль поворотний і підйомний офісний стілець для роботи виробники, постачальники, фабрика














