Короткі деталі
| тип: |
Офісні меблі |
Конкретне використання: |
Офісне крісло |
Загальне використання: |
Комерційні меблі |
| матеріал: |
метал |
Тип металу: |
Залізо |
Складений: |
немає |
| стиль: |
Керівницьке крісло, підйомне крісло, поворотне крісло |
розмір: |
62*73*108-116СМ |
Місце походження: |
Чжецзян, Китай (материк) |
| Торгова марка: |
Guyou або OEM |
Номер моделі: |
Y-2789 |
тканина: |
ПУ+ПВХ |
| MOQ: |
зразок: 1шт; пробне замовлення: 20шт; офіційне замовлення: 50 шт |
упаковка: |
зазвичай 1pc/ctn, може до вашої ідеї |
індивідуальний: |
прийнятний |
| OEM/ODM: |
прийнятний |
гарантійний термін: |
зазвичай становить 2 роки |
вага підшипника: |
200 кг |
| матеріал: |
шкіра |
кастор: |
нейлон |
тип: |
сучасний |
Упаковка та доставка
| Деталі упаковки: | стандартна експортна коробка, одна штука на коробку |
| Деталі доставки: | 25-35 днів після отримання депозиту |
Y-2789 Сучасні офісні меблі з високою спинкою, постачальник ПВХ стільців, Китай
Опис товару
| Компанія | Anji Guyou Furniture Co., LTD |
| Модель | Y-2789 |
| матеріал | Спереду ПУ, задня та бокова ПВХ |
| опис | шкіряне крісло |
| Підлокітник | пластиковий підлокітник |
| Механізм | Механізм нахилу, вгору і вниз + функція нахилу |
| Газліфт | Чорне фарбування 80 мм |
| Пилозахисний чохол | пластик, чорний колір, 3 шари |
| База | 350 мм, нейлонова основа |
| Касторове | Чорне нейлонове колесо |
| Ширина сидіння | 53 см |
| глибина сидіння | 54 см |
| висота сидіння | 47-55 см |
| ширина спинки | 50,5 см |
| висота спинки | 78 см |
| Розмір коробки | 80*35*64, коричневий експортний картон |
| Завантаження QTY/40'HQ | 360шт |
| MOQ | 100шт |
| Оплата | T/T (30% депозит, залишок проти копії B/L) |
| Час доставки | 30 днів після отримання депозиту |
| Порт завантаження | Шанхай АБО Нінбо, Китай |








Популярні Мітки: y-2789 сучасні офісні меблі з високою спинкою виготовляють стільці з ПВХ Китай постачальник, Китай y-2789 Сучасні офісні меблі з високою спинкою роблять стільці ПВХ Китай постачальник виробники, постачальники, фабрика














