Короткі деталі
| тип: |
Офісні меблі |
Конкретне використання: |
Офісне крісло |
Загальне використання: |
Комерційні меблі |
| матеріал: |
метал |
Тип металу: |
Залізо |
Складений: |
немає |
| стиль: |
Керівницьке крісло, підйомне крісло, поворотне крісло |
розмір: |
67*70*120-128 см |
Місце походження: |
Китай (материкова частина) |
| Торгова марка: |
Guyou або OEM |
Номер моделі: |
Y-2780 |
тканина: |
pu |
| піна: |
висока щільність |
деревина: |
фанера |
підлокітник: |
фарбування м'якого підлокітника |
| шасі: |
блокування-механізм нахилу |
газліфт: |
Газліфт 2 класу 80 мм |
пилозахисний чохол: |
пп |
| база: |
фарбувальна нейлонова основа |
кастор: |
нейлон |
Упаковка та доставка
| Деталі упаковки: | стандартна експортна коробка, одна штука на коробку |
| Деталі доставки: | 25-35 днів після отримання депозиту |
Y-2780 Середня спинка Високоякісне червоне шкіряне офісне крісло/офісні меблі
Опис товару
| Компанія | Anji Guyou Furniture Co., LTD |
| Модель | Y-2780 |
| матеріал | Спереду ПУ, задня та бокова ПВХ |
| опис | офісне крісло з високою спинкою |
| Підлокітник | фарбування підлокітника |
| Пилозахисний чохол | 3 шари .пластик |
| База | 320 мм, матеріал нейлон, тест BIFMA, підшипник 800 кг |
| Касторове | пластик |
| Газліфт | Чорне фарбування 80 мм, сертифікат TUV, механізм 3-го рівня |
| Ширина сидіння | 52 см |
| глибина сидіння | 53 см |
| висота сидіння | 44,5-52,5 см |
| ширина спинки | 50,5 см |
| висота спинки |
64 см |
| N.W/G.W |
17,5 кг/18,5 кг |
| Розмір коробки | 69*35*64 см |
| Упаковка | 1pc/ctn, коричнева коробка |
| Завантаження QTY/контейнера | 425шт/40HQ |
| Оплата | T/T (30% депозит, залишок проти копії B/L) |
| Час доставки | 30 днів після отримання депозиту |
| Порт завантаження | Шанхай Нінбо, Китай |








Популярні Мітки: y-2780 червоне шкіряне офісне крісло/офісні меблі із середньою спинкою-, Китай y-2780 висококласне червоне шкіряне офісне крісло/офісні меблі із середньою спинкою, виробники, постачальники, фабрика














