Короткі деталі
| тип: |
Офісні меблі |
Конкретне використання: |
Офісне крісло |
Загальне використання: |
Комерційні меблі |
| матеріал: |
метал |
Тип металу: |
Залізо |
Складений: |
немає |
| стиль: |
Керівницьке крісло, підйомне крісло, поворотне крісло, офісне крісло |
розмір: |
62*73*108---116см |
Місце походження: |
Чжецзян, Китай (материк) |
| Торгова марка: |
Гайо |
Номер моделі: |
Y-2785 |
Тканина: |
ПУ+ПВХ |
| Підлокітник: |
Фарбування м'якого підлокітника |
Шасі: |
Блокування-механізму нахилу |
Піна: |
Піна високої щільності |
| Дерево: |
фанера |
Газліфт: |
Газліфт 2 класу 80 мм |
Пилозахисний чохол: |
пп |
| база: |
Малярна нейлонова основа |
Кастор: |
Нейлон |
Упаковка та доставка
| Деталі упаковки: | Starand експортна коробка, одна штука на коробку |
| Деталі доставки: | 30 днів після отримання депозиту |
Y-2785 Високоякісне обертове офісне крісло з високою спинкою
| Компанія | Anji Guyou Furniture Co., LTD |
| Модель | Y-2785 |
| матеріал | Спереду ПУ, задня та бокова ПВХ |
| опис | шкіряне крісло |
| Підлокітник | пластиковий підлокітник |
| Механізм | Механізм нахилу, вгору і вниз + функція нахилу |
| Газліфт | Чорне фарбування 80 мм |
| Пилозахисний чохол | пластик, чорний колір, 3 шари |
| База | 350 мм, нейлонова основа |
| Касторове | Чорне нейлонове колесо |
| Ширина сидіння | 53,5 см |
| глибина сидіння | 51,5 см |
| висота сидіння | 44,5-52,5 см |
| ширина спинки | 52 см |
| висота спинки | 76 см |
| Розмір коробки | 78*33*64, коричневий експортний картон |
| Завантаження QTY/20' контейнер | |
| Завантаження QTY/40'HQ | 400шт |
| MOQ | 80шт |
| Оплата | T/T (30% депозит, залишок проти копії B/L) |
| Час доставки | 30 днів після отримання депозиту |
| Порт завантаження | Шанхай АБО Нінбо, Китай |

Опис товару:
1.Високоякісне сучасне шкіряне крісло для керівника
2. Красиво оббита та ультрам’яка подушка
3. Ідеальне використання для менеджера, генерального директора, президента, директора
4. Багатофункціональний механізм
5. Регулювання висоти сидіння та фіксація/нахил
6. Пофарбований у сріблястий колір підлокітник зі шкіряним покриттям
Пофарбована в сріблястий колір нейлонова основа 7,350 мм
8. Важкий обов'язок ПУ ролики
особливості:
Функція повороту на 1360 градусів.
2.Високоякісна розкішна PU шкіра з переробкою.
3.Поперекова опора.
4. м'який дизайн
5. Гарна довговічність із здатністю дихання.
6. Легко очищається.
7. Міцна 5-колісна-колісна база.
8.стабільна структура







Популярні Мітки: y-2785 високоякісний поворотний офісний стілець з високою спинкою, Китай y-2785 високоякісний поворотний офісний стілець з високою спинкою виробники, постачальники, фабрика














